Oferta Pracy Specjalista – ds. kadrowych i płac

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Nr 1 w Mrowinach ogłasza konkurs na stanowisko Specjalista – ds. kadrowych i płac

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Nr 1 w Mrowinach ogłasza konkurs
na stanowisko urzędnicze w ramach umowy o pracę:
Jednostka organizacyjna Powiatu:

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Nr 1 w Mrowinach
Stanowisko: Specjalista – stanowisko ds. kadrowych i płac Wymiar etatu: 1/1 etatu
Miejsce wykonywania pracy: Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Nr 1 w Mrowinach, Mrowiny, ul. Szkolna 6, 58-130 Żarów

WYMAGANIA ZWIĄZANE ZE STANOWISKIEM PRACY:

Wykształcenie:

  • wyższe I lub II stopnia
  • preferowane: ekonomia/ administracja
  • specjalista ds. kadr i płac

Doświadczenie zawodowe:

  • min. 2 lata
  • wykonywanie pracy zgodnie z wymaganiami na danym stanowisku

Główne obowiązki:

  • Zadania z zakresu spraw kadrowych w tym:
    - kompleksowa obsługa kadrowa pracowników placówki,
    - prowadzenie dokumentacji personalnej związanej z przebiegiem zatrudnienia,
    - rozliczanie czasu pracy (urlopy, zwolnienia lekarskie, nadgodziny itp.),
  • - naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac,
    - prowadzenie spraw dot. podnoszenia kwalifikacji zawodowych pracowników,
    - prowadzenie spraw emerytalnych i rentowych,
    - sporządzanie dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia, naliczaniem wynagrodzeń, realizacją zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US, GUS, PFRON
    - przygotowywanie, weryfikacja i przechowywanie dokumentów dotyczących procesu rekrutacji.

Zakres odpowiedzialności: Osoba na opisywanym stanowisku:

  • Posiada odpowiedzialność finansową,
  • Ponosi odpowiedzialność za prawidłową, terminową i zgodną z przepisami prawa realizację powierzonych jej obowiązków,
  • Przygotowuje dokumenty z zastosowaniem obowiązujących przepisów, co wymaga stałego poszerzania wiedzy, umiejętności i podnoszenia kwalifikacji poprzez doskonalenia zawodowe.

WYMAGANIA NIEZBĘDNE

Wiedza
(w tym wykształcenie):

  • Wykształcenie: wyższe,
  • Doświadczenie w prowadzeniu kadr min. 2 lata,
  • Praktyczna znajomość prawa oświatowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i innych urządzeń biurowych.

Umiejętności:

  • Identyfikacji aspektów prawnych rozpatrywanych spraw,
  • Interpretacji i stosowania przepisów prawnych,
  • Znajdowania praktycznych rozwiązań,
  • Rozwiązywania problemów i konfliktów,
  • Dobrej organizacji pracy własnej,
  • Dostosowywania się do zmian,
  • Radzenia sobie ze stresem.

Wymagania dodatkowe:

  • Znajomość przepisów w zakresie działania ( m.in. Kodeks pracy, ustawa o pracownikach samorządowych, ustawa prawo oświatowe, ustawa o systemie oświaty, karta nauczyciela, ustawa o systemie ubezpieczeń społecznych),
  • Umiejętność sporządzania umów o pracę oraz innych druków i aktów prawnych,
  • Umiejętność współpracy w zespole.

WYMAGANE DOKUMENTY:

  1. CV,
  2. Dokumenty poświadczające wykształcenie (kserokopię dyplomu, świadectwa szkolnego),
  3. Kserokopie świadectw pracy bądź zaświadczenie z obecnego miejsca pracy potwierdzającego wymagany staż pracy,
  4. Inne zaświadczenia o posiadanych kwalifikacjach, umiejętnościach i uprawnieniach,
  5. Oświadczenie o niekaralności ( osoba, której zostanie zaproponowana umowa o pracę będzie zobowiązana do dostarczenia zapytania z Krajowego Rejestru Karnego o niekaralności).

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w zapieczętowanej kopercie (opatrzonej danymi kontaktowymi) do dnia 20.06.2023 r. do godz. 12:00 z dopiskiem: Dotyczy konkursu na stanowisko specjalista ds. kadrowych i płaca.

Aplikacje należy złożyć w Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Nr 1 w Mrowinach, Mrowiny, ul. Szkolna 6, 58-130 Żarów (sekretariat) lub przesłać pocztą na adres Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Nr 1 w Mrowinach, Mrowiny, ul. Szkolna 6, 58-130 Żarów

Aplikacje, które wpłyną do placówki po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane

Informacja o wynikach konkursu będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej www.mowmrowiny.pl ; i na stronie internetowej placówki: www.mowmrowiny.pl oraz na tablicy informacyjnej przy ul. Szkolna 6.

 Ogłoszenie wyników o godzinie 14:00 w dniu 20.06. 2023 roku.

Dokumenty potwierdzające wymagane kwalifikacje wykraczające poza dokumenty ustawowo niezbędne, będą przetwarzane wyłącznie za zgodą kandydata wyrażoną na piśmie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Nr 1 w Mrowinach, Mrowiny, ul. Szkolna 6, 58-130 Żarów w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

Dane osobowe kandydatów:

  1. będą przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko urzędnicze, w tym kierownicze stanowisko urzędnicze na podstawie art. 6 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46//WE;
  2. nie będą udostępniane innym odbiorcom;
  3. nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany nie dłużej niż 3 miesiące od zakończenia procesu rekrutacji.

Kandydatom przysługuje prawo żądania:

  1. dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia (w przypadku i na zasadach określonych w przepisach regulujących ochronę danych osobowych), ograniczenia ich przetwarzania;
  2. wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych – na zasadach określonych w przepisach prawa regulujących ochronę danych osobowych.

Mrowiny,  dnia 06.06.2023 rok

                                                                             Dyrektor

 Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego Nr 1

                                                                                w Mrowinach

                                                                                Ireneusz Kozieł

Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. wtorek, 06 czerwiec 2023 20:32 Ireneusz Kozieł
Artykuł został zmieniony. wtorek, 06 czerwiec 2023 20:33 Ireneusz Kozieł
Artykuł został zmieniony. wtorek, 06 czerwiec 2023 20:35 Ireneusz Kozieł